Teenused HOPSTIst pakuvad sulle enam kui 130 erinevat valikut, üldistest kitsamateni. Teenused koonduvad 10 suuremasse kategooriasse (kodu, aed, transport, tervis ja heaolu, abiline, turvalisus, nõustamine, õpe, vaba aeg ja muud teenused). Selles postituses tutvustame lähemalt erinevaid teenuseid, mida HOPSTIst võib leida või pakkuda HOPSTI kodu ja aed kategooriates.

Teenused sisekujundajast meistrimeheni

Teenused kategoorias KODU pakuvad HOPSTIs enim erinevaid valikuid koondades enda alla väga palju võimalusi. Siit leiad näiteks kõik vajaliku kodu ehitamiseks või renoveerimiseks – alustades sisekujundajast, tublist remondimehest hakkaja meistrimeheni. Teenuste valikus on olemas on nii üldehitustööd, siseviimistlustööd, maalritööd, lammutustööd, tapeetimine. Kindlasti leiab ka spetsialiste, kelle erialaks on katusetööd, torutööd, elektritööd, kaevetööd, prügivedu, videovalve paigaldamine. Kõik kodu remondiks vajalikud teenused saad hankida mugavalt ühest keskkonnast.

Hangi kõik pisiremondiks vajalikud teenused mugavalt ühest kohast!

Teenused kodukoristusest töökorras kodumasinateni

Samuti tasub sul HOPSTIsse piiluda, kui tunned puudust kodukoristusteenusest, koristajast või puhastusteenustest üldisemalt. Akende pesemisest suurpuhastuseni, mööbli ja vaipade puhastusest üldkoristuseni.

Abilisi leiad olmemuredele nagu mööbli kokkupanemine, kodumasinate hooldus, abistamine olmetehnika parandamise korraldamisel, koduseadmete ja tarvikute remont. Kolimine ja raskete esemete transport on valdkonnad, milles samuti tasub abi otsida.

Abiline toob meelerahu

Personaalsemate teenuste valikust leiab abi ja tuge erinevate toimingute läbiviimiseks, näiteks isikliku abilise teenus. Kui vajad abi arvete tasumisel, argitoimingute korraldamisel pesemisest toidukaupade kojutoomiseni, siis tasub sisestada abihõige, mis kirjeldab sinu vajadusi ja ootusi võimalikult täpselt.

Kui oled ise hooldanud oma lähedust ja omad pikaajalist kogemust hooldajana, kas oled mõelnud oma teadmiste ja kogemuste pakkumise peale ka teistele? HOPSTI pakub sulle selleks nii tuge kui võimalusi. SIIT saad lugeda lähemalt uutest lahendustest ja võimalustest omastehooldajale ning SIIT leiad lisainfot e-õppematerjali kohta “HOPSTI kasutajast ettevõtjaks”.

Hooajalised lahendused sinu koju ja aeda

Hooajalistele muredele kodus ja aias pakuvad abi teenused HOPSTIst. Kui sulle valmistavad probleeme lumekoristus, lehtede koristus, muruniitmine, libedatõrje, puudelõhkumine, korstnapühkimine on valdkonnad, siis tasub abi otsida HOPSTI teenuste hulgast.

Liitu HOPSTIga kohe!

OTSID ABI VÕI ABILIST – kliki SIIN!

PAKUD ABI VÕI TEENUSEID – kliki SIIN!

Tule, muudame abi otsimise ja leidmise üheskoos kiireks, lihtsaks ja mugavaks!