Hopsti on uus kodumaine veebiportaal, mis toob kokku abivajajad ja tegijad. Teisisõnu, HOPSTI on abivaja ja teenusepakkuja kohtumispaik, mis teeb abi osutamise kiireks, lihtsaks ja mugavaks. Kui sa vajad abi, otsid abilist või soovid pakkuda abi, siis HOPSTI on sinu jaoks täpselt õige koht.

Loe sellest postitusest lähemalt, kellele ja milleks on HOPSTI mõeldud.

ABIVAJAJALE

Abivajaja all peame silmas kõiki inimesi, kel on mingi mure, millele soovitakse leida lahendus. Olgu selleks siis aiatööd, remont, iluteenused, lastega seotud vajadused, vaba aja veetmise või muud abivajadused.

Abivajaja on ka keegi, kelle igapäevaseks rolliks on lähedase või pereliikme eest hoolitsemine. Sellist laadi abi ja abilisi leiad HOPSTIst samuti.

 • HOPSTI arvestab iga abivajaja personaalsete vajadustega. Iga abihõike saab sisestada just Sinu vajadustest ja võimalustest lähtuvalt. Koondame teenuseid üldistest teenustest väga spetsiifiliste kategooriateni.
 • HOPSTI koondab oma keskkonnas ülevaatliku informatsiooni, mis võimaldab valida sobivad teenused sobivaimatelt teenusepakkujatelt enam kui 130 teenuste kategoorias.
 • HOPSTI võimaldab leida sobiva lahenduse kiiresti. Abi otsimiseks ja pakkumiseks ei ole vaja enam surfata tunde mööda erinevaid veebilehti, guugeldada ja telefonitsi kontakti otsida. Oleme teinud seda sinu eest. HOPSTI on keskkond, kus info erinevate teenuste kohta on kompaktselt ja süstematiseeritult Sinu jaoks olemas. Sobivate teenuste olemasolul saad juba peatselt oma abihõikele vastavad pakkumised.
 • HOPSTI pakub erinevaid võimalusi leida sobiv lahendus või asuda hoopis ise pakkuma teenuseid valitud valdkonnas ja mahus. See võimalus on eriti sobiv näiteks neile kasutajatele, kes soovivad tööturule naasta osaliselt, valides endale sobiva töömahu ja tingimused.
 • HOPSTI e-õppe keskkonna (lisandub detsembri teises pooles) eesmärk on kasutajate võimestamine pakkudes võimalusi enesetäienduseks ja uute ettevõtlusideede arenguks kogukonnas ja kogukondade üleselt.

Kuidas HOPSTI töötab, sellest saad lähemalt lugeda SIIT.

Sisesta oma abihõige ja leia sobiv tegija!

hooldusteenused_omastehooldus_hopsti

TEENUSEPAKKUJALE

Teenusepakkujana on HOPSTIsse oodatud nii suured kui väikesed ettevõtted, eraisikud ja vabatahtlikud.

 • HOPSTI pakub laialdast informatsiooni erinevate abivajaduste kohta üle Eesti 130+ teenuste kategoorias.
 • Teenusepakkuja jaoks on HOPSTI uus kanal, mille abil jõuda võimalike (uute) klientideni ning keskkond, mille abil teenindada efektiivselt ka juba tuttavaid kliente.
 • HOPSTI toetab mikroettevõtluse arengut üle Eesti. Keskkonnaga on oodatud liituma kõik, kel soov pakkuda oma teenuseid ja proovida kätt ettevõtluses. Peatselt lisanduv võimestamismoodul toetab seda e-õppe kursustega, mille abil vajalike teadmisi ja oskusi omandada.
 • HOPSTIs määrad teenuse tingimused ja hinna sina, vahendustasuta. Teenuste iseloomu ja sisu saad kujundada oma võimalustest ja klientide soovidest lähtuvalt. Sel moel saad luua ja pakkuda personaalseid ja unikaalseid teenuseid. HOPSTI kasutamine on teenusepakkujale demoperioodil tasuta.
 • Keskkond võimaldab sul seadistada ka automaatsed pakkumised, mis tähendab, et HOPSTI pakub sinu teenuseid sobivatele klientidele ise. Sina saad sel ajal keskenduda muudele olulistele tegevustele ja iga uue kliendi kohta laekub sulle e-kirjaga teade!
 • HOPSTI koondab infot abivajaduste, abivajajate ja teenusepakkujate kohta erinevatele kohalikele omavalitsustele üle Eesti. See võimaldab sul olla nähtav ja kontaktis oma piirkonna esindajatega.

Sisesta oma teenused ja paku abi!

KOHALIKULE OMAVALITSUSELE

Kohalikule omavalitsusele on HOPSTI igapäevane tööriist, mis võimaldab omada ülevaadet ja hallata oma piirkonna abivajadusi, abivajajaid ja teenusepakkujaid efektiivselt ühes keskkonnas.

 • Automatiseeritud tööriist lihtsustab abivajaduste, abivajajate ja seotud ressursside haldust regioonis.
 • Automatiseerimine aitab säästa kuludelt ja hoiab kokku väärtuslikku tööaega, mida saab rakendada keerukamate juhtumite detailsemaks käsitlemiseks.
 • Kohaliku omavalitsuse mooduliga on tänaseks liitunud erinevas suuruses vallad üle Eesti.

Halda oma piirkonna abivajajaid, abivajadusi ja teenusepakkujaid HOPSTIs.

Huvi korral saada meile e-kiri aadressile info@hopsti.ee ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!

Tule, muudame abi otsimise ja leidmise üheskoos kiireks, lihtsaks ja mugavaks!