11 põhjust, miks liituda HOPSTIga

Postitas Kadri

Hopsti on uus kodumaine veebiportaal, mis toob kokku abivajajad ja tegijad. Kui sa vajad abi, otsid abilist või soovid pakkuda abi, siis HOPSTI on sinu jaoks täpselt õige koht.

Sellest postitusest leiad 11 põhjust, miks tasub HOPSTIga liituda juba täna.

1. HOPSTI on kõigile

Oled ootatud HOPSTIga liituma, kui vajad abi/abilist või oled ise valmis teistele abi ja teenuseid pakkuma. HOPSTI teenuste valikust leiad enam kui 130 erinevat teenust, üldistest kitsamateni. Teenused koonduvad 10 suuremasse kategooriasse (kodu, aed, transport, tervis ja heaolu, abiline, turvalisus, nõustamine, õpe, vaba aeg ja muud teenused), mis vihjab ka sellele, keda ja milliste muredega platvormile ootame.

2. HOPSTI on lihtne

HOPSTI kasutamiseks vajad sa esmalt kasutajakontot, mille loomine www.hopsti.ee lehel on kiire ja lihtne. Konto loomine on kõigile TASUTA.

Kui liitud platvormiga, et otsida omale sobivat abi või abilist, siis peale registreerumist saad panna üles oma “kuulutuse” ehk abihõike. Selles kirjeldad sa oma soove ja vajadusi ja seotud detaile, mille alusel saab sulle abi ja teenuseid pakkuda. Seejärel on sul võimalus saada sobivatelt teenusepakkujatel vastuseid ehk pakkumisi, mille hulgast saad valida sobiva. Peale kokkulepitud teenuse tarbimist saad anda ka tagasisidet, mille alusel kujuneb hinnang erinevatele tegijatele.

Kui soovid pakkuda oma abi ja teenuseid, siis on sinu teekond paljuski ülaltooduga sarnane. Peale registreerumist saad sisestada oma teenused koos hindade ja tingimustega. Seejärel saad tutvuda abihõigetega ja korraldada soovitud teenuste osutamise.

3. HOPSTI on mugav

Abi otsimiseks ja pakkumiseks ei ole vaja enam surfata tunde mööda erinevaid veebilehti, guugeldada, postitada erinevates Facebooki gruppides ja telefonitsi kontakti otsida. Oleme teinud seda sinu eest. HOPSTI on keskkond, kus info erinevate teenuste kohta on kompaktselt ja süstematiseeritult Sinu jaoks olemas.

Otsi abi või paku oma teenuseid mugavalt ühes keskkonnas. 

Sisesta oma abihõige ja oota sobivaid pakkumisi. Või sisesta oma pakutavad teenused, luba automaatpakkumised ja oota uusi kliente. Igast olulisest sammust seoses sinu abihõike või pakkumisega saadame sulle ka meiliteavituse, et oleksid toimuvaga kursis ka siis, kui sa pole keskkonda sisse logitud.

4. HOPSTI on kiire

HOPSTI võimaldab leida sobiva lahenduse kiiresti. Sobivate teenuste olemasolul saad juba peatselt oma abihõikele vastavad pakkumised. Teenusepakkujana saad oma teenuseid pakkuda erinevatele abivajajatele lihtsalt ja mugavalt – sisesta oma teenused ja nende hinnad HOPSTIsse ning luba ka nende automaatpakkumised klientidele. See tähendab, et HOPSTI pakub sinu teenuseid sobivatele klientidele ise. Sina saad sel ajal keskenduda muudele olulistele tegevustele ja iga uue kliendi kohta laekub sulle e-kirjaga teade!

Nii oledki uuetele ja vanadele klientidele hõlpsasti kättesaadav ja leitav. Boonusena ka sel ajal, kui ise muude tegevustega hõivatud oled, sest keskkond teeb sinu määratud tingimustel pakkumised automaatselt sinu eest.

5. HOPSTI on lähedal

HOPSTI võimaldab otsida sobivaid tegijaid just seal, kus sa neid parasjagu vajad – nii lähedalt kui kaugelt. Abihõikele tulnud pakkumistest näed ka abipakkuja kaugust sinust, nii saad valida endale sobivaima.

Teenusepakkujana saad valida tegevusraadiuse, kus oled valmis oma abi või teenuseid pakkuma. Saad seda määrata endale sobivaks – lähiümbrusest terve Eestini.

6. HOPSTI on inimestelt inimestele

Vaata, kes pakuvad soovitud teenuseid sinu naabruses või paku ise oma abi oma lähikonnas. Võib-olla on just sinu naaber osav remondimees, või naabrinaine kvalifitseeritud massöör? Kui sul on oskuseid ja vaba aega, siis rakenda need enda kasuks tööle, pakkudes teenuseid endale sobivas piirkonnas valitud mahus.

7. HOPSTI on mitmekülgne

HOPSTIst leiab teenuseid enam kui 130 teenuserühmast – levinud valdkondadest väga spetsiifiliste teenusteni.

10 kategooriat, mis koondavad erinevaid teenuseid on: kodu, aed, transport, tervis & heaolu, abilise teenused, turvalisus, nõustamine, õpe, vaba aeg ja muud teenused.

8. HOPSTI on võimalusterohke

Anna oma ärile hoogu ja leia uusi kliente. Leia omale uusi väljakutseid panustades osalise ajaga valdkonnas, kus oled kompetente.

Või hangi uusi kogemusi ja anna parema ühiskonna loomisesse oma panus hoopis vabatahtlikuna

Uuri lähemalt, kas ja kuidas saaksid oma oskused, kogemused ja aja rakendada uuel moel pakkudes teenuseid, mille järele on vajadus või mille alal sul on kogemusi.


Kui sinule vajaliku valdkonna teenust veel loetelus ei leidu, siis anna meile sellest julgelt märku e-kirja teel info@hopsti.ee.

9. HOPSTI on tasuta

Abivajajale on HOPSTI kasutamine tasuta, ALATI.

Lisa oma kuulutus, ehk abihõige ja otsi sobiv tegija, kes vastab just sinu soovidele, vajadustele ja võimalustele. Meie eesmärk on aidata kaasa abi jõudmiseni nendeni, kes seda vajavad. Hoolivus on oluline väärtus ning soovime aidata kaasa sellele, et inimesed leiaksid oma muredele soovitud lahendused ja oleksid õnnelikud. 
Demoperioodil on HOPSTI kasutamine TASUTA ka teenusepakkujale.

10. HOPSTI on huvitav

HOPSTI lehelt leiad ka blogi, millest leiab palju põnevat lugemist erinevatel teemadel. Blogis tutvustame HOPSTI tegevust, jagame nippe ja soovitusi. Samuti saab blogi vahendusel teha tutvust ka erinevate põnevate inimeste ja ettevõtjatega üle Eesti.

Soovitame sul kindlasti liituda ka HOPSTI uudiskirjaga, et olla alati kursis meie uudistega.

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias, HOPSTI Facebooki lehega saad liituda: https://www.facebook.com/Hopsti.EE/

11. HOPSTI on kohalik

HOPSTI on loodud Eestis, Eesti inimeste poolt Eesti inimestele. Projekt sai alguse 2018. aastal toimunud pilootprojektist, mis kaardistas erinevate ekspertide kaasabil abi otsimise ja leidmisega seotud probleemid, kitsaskohad ja võimalikud lahendused. HOPSTI meeskonnal on pikaajaline kogemus erinevate tehnoloogiliste ja digitaalsete lahenduste väljatöötamisel, mis aitavad muuta läbi innovatsiooni Eesti inimeste argipäeva paremaks ja mugavamaks. Hopsti loomist toetavad SA Innove ja Euroopa Liit.

Tule, muudame abi otsimise ja leidmise üheskoos kiireks, lihtsaks ja mugavaks!

KUI OTSID ABI või ABILIST, LIITU SIIN!

KUI PAKUD ABI VÕI TEENUSEID, LIITU SIIN!